Prodej Vodoměrů - Vodoměry Praha, s.r.o.

Vodoměry Praha, s.r.o. 

Firma Vodoměry Praha, s.r.o. byla založena 1.2.2013 jako partnerská společnost firmy Sensus Česká republika. Zabýváme se prodejem bytových, domovních a průmyslových vodoměrů. V našem sortimentu naleznete také měřiče tepla, dávkovací zařízení, šroubení k vodoměrům a pomocný materiál, dále také magneticko-indukční průtokoměry a zařízení na přenosy stavu vodoměrů.

Jako navazující činnost provádíme i opravy a repase všech typů vodoměrů, zároveň také sklad naší společnosti na totožné adrese jako sídlo firmy, slouží jako sběrné místo veškerých záručních i pozáručních oprav vodoměrů.

V prodejním portfoliu naleznete také výrobky společnosti Slovarm, a.s., především kulové a radiátorové ventily a další instalatérský materiál.

Našimi velkými přednostmi jsou rychlost dodávek (ve většině případů do druhého dne u zákazníka), technická pomoc a příznivé cenové podmínky pro velkoodběratele.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

 

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace